dönemsel departman asistanı

1979 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Deulcom International Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümü mezunu olan adayımız, Yüksek Lisans eğitimini Akademi İstanbul' da Yönetici Asistanlığı üzerine tamamlamıştır. Departman süreçlerinin asiste edilmesi konusunda uzmanlaşan adayımız, ileri derece İngilizce, orta seviyede Almanca, temel seviyede Fransızca dil bilgisine sahiptir. Ayrıca adayımızın ileri derecede Excel bilgisi de mevcuttur.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 74.000 TL’dir.


Özge Kabaoğlu - recruiter / staffing 
ozge.kabaoglu@randstad.com.tr 
0 216 464 18 20

insan kaynakları direktörü

1971 yılı doğumlu olan adayımız, 20 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunu olan adayımız, İK’nın kurulumu dahil stratejik yapılanması ve işleyişinde bulunduğu kuruma katkı sağlamıştır. Adayımız işe alım, performans (uygulama, geliştirme), hedeflendirme, hukuk (iş hukuku, bordro), kariyer planlama (yedekleme, haritalama), uyum (standart ve yönetmeliklerin takibi), departmanlar arası iletişim, müzakere – uzlaşma, İK’ nın konumlandırması (analiz, denge, önceliklendirme), eğitim, SWOT çalışmaları, çalışan memnuniyeti, toplu iş hukuku, toplam kalite yönetim sistemi alanında yetkindir. Adayımız ileri seviyede İngilizce ve Fransızca bilgisine sahiptir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 200.000 TL’dir.


Mahiye Oktay- team leader, staffing 
mahiye.oktay@randstad.com.tr 

0 216 464 18 20 

chief technology officer

1974 yılı doğumlu olan adayımız, 18 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olan adayımız, kariyeri boyunca uluslararası firmalarda IT yöneticiliği yapmıştır. Teknoloji yönetimi ve iş geliştirme alanında yoğun tecrübeye sahip olan adayımız, ekip yönetimi konusunda da 

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 240.000 TL’dir.


Kemal Hakimoğlu - senior consultant, technologies 

kemal.hakimoglu@randstad.com.tr 
0 212 282 82 12 

üretim müdürü

1976 yılı doğumlu olan adayımız, 15 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Ege Üniversitesi Gıda Mühendisi mezunu olan adayımız, mezun olduktan sonra iş tecrübesini üretim ve planlamada kendini geliştirerek yapmıştır. Üretimin düzenli olarak yürümesini sağlamaktan sorumlu olup, meyve ve sebzenin tarladan üretim süreçlerinin sonuna kadar güvenli ve kaliteli olarak üretilmesini sağlamıştır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 140.000 TL’dir.


Burçak Özenalp - consultant, engineering 
burcak.ozenalp@randstad.com.tr 
0 216 464 18 20 

business development & sales engineer

1988 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan adayımız, tüm Türkiye'de son kullanıcı, entegratör ve bayi yönetimini yapmıştır. Adayımızın müşteri ziyaretlerinin yanı sıra yeni sistem entegratörleri bulmak, robot eğitimlerini vermek, yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımlarını gerçekleştirmek, piyasa analizi yapmak görevleri arasındadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 144.000 TL’dir.


Dilşad Kurt - consultant, sales &marketing 
dilsad.kurt@randstad.com.tr 
0 216 464 18 20 

muhasebe yöneticisi

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Ege Üniversitesi İktisat bölümü mezunu olan adayımız, perakende sektöründe tecrübe sahibidir. Vergi süreçleri, beyanname hazırlığı, e-fatura, konsolidasyon, bilanço analizi, yurtdışı şirket kuruluş muhasebesi gibi konularda deneyim sahibidir. Adayımız ayrıca yurtdışı muhasebe süreçlerin tamamından sorumlu olmuştur.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 122.000 TL’dir.


Gözde Emeklice - senior consultant, finance&accounting 
gozde.emeklice@randstad.com.tr 
0 212 282 82 12