dönemsel finans uzman yardımcısı

1994 yılı doğumlu olan adayımız, 1 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, Ekonomi-Finans çift ana dal mezunu olan adayımız, eğitimi ile aynı anda Yönetim Pazarlama bölümü ile yan dal yapıp 4 senede zamanında mezun olma başarısı göstermiştir. 4 üzerinden 3.92 not ortalamasıyla Endüstri Mühendisliği bölümünden 1. olarak mezun olmuştur. Bitirme projesi olarak excelde özel manuel formüller geliştirerek tamamlamış ve okul tarafından 1. seçilmiştir. Finans alanında ilerlemek ve bu konuda tecrübe kazanmak için dönemsel işlere sıcak bakmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 50.000 TL’dir. 

Gözde Eren - recruiter, staffing 
gozde.eren@randstad.com.tr 
0 216 464 18 20 

 genel müdür asistanı

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan adayımız, Genel Müdür’ün toplantı organizasyonlarının yapılması, takvim takibi, seyahat organizasyonlarının yapılması ve gelen misafirlerin karşılanması konusunda deneyimlidir. Bağlı çalıştığı yöneticiyi asiste etmenin dışında diğer birim yöneticilerinin kişisel ihtiyaçları ya da organizasyon gerekliliklerinde destek vermiştir. İngilizce bilgisi iyi seviyededir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 65.000 TL’dir.

Çiğdem Korkar - consultant, staffing 
cigdem.korkar@randstad.com.tr 
0 216 464 18 20 

 kıdemli iş analisti

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 5,5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Siyaset Bilimi mezunu olan adayımız, analitik, ifade gücü yüksek, hızlı öğrenen ve yeni kültüre adaptasyonu kuvvetli bir profildir. Hem IT, hem de finans sektöründeki bilgi birikimi ve deneyimleri açısından kayda değer bir tecrübeye sahiptir. Adayımız sigorta sektörünün en büyük yazılım firmalarından birinde, 3 yıl boyunca çok önemli finans projelerine iş analisti olarak destek vermiştir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 100.000 TL’dir.

Caner Selçuk - consultant, technologies 
caner.selcuk@randstad.com.tr 
0 212 282 82 12 

mimar

1994 yılı doğumlu olan adayımız, 2 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Kültür Üniversitesi Mimarlık bölümü mezunu olan adayımız, üniversitenin ilk yıllarından itibaren iş hayatına başlamıştır. Satış Pazarlama alanında Mimar olarak çalışmakta olan adayımız burada tasarım, metraj gibi çeşitli sorumluluklar da almıştır. Ayrıca sorumluluk almaya açık bir profildir. 

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 60.000 TL’dir. 

Cansu Bora- recruiter, engineering 
cansu.bora@randstad.com.tr 
0 216 464 18 20 

distribütör yöneticisi

1990 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan adayımız, yerel zincir ve ulusal zincir noktalarda müşteri yönetimi gerçekleştirmekte olup, aktif olarak sahada yer almaktadır. İleri de bölge müdürlüğü hedefleri olan aday, alanında başarılı, ikna kabiliyeti yüksek ve etkili konuşma yeteneğine sahiptir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 55.000 TL’dir. 

Melisa Özadalı- consultant, sales &marketing 
melisa.ozadali@randstad.com.tr 
0 216 464 18 20 

lead financial analyst

1985 yılı doğumlu olan adayımız, 9 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan adayımızın, mali işlemleri analiz etmek, ay sonu kapanış faaliyetlerini yürütmek, bordro ve diğer genel muhasebe hesap mutabakatlarını hazırlamak, Genel Sekretere ve FP & A ekibine raporlama yapmak başlıca görevleridir. Kontrolör tarafından gerekli görüldüğünde çeşitli analizlerin hazırlanması, yasal olarak ilgili tüm mali talepler için enerji finans ekibiyle ara birim kurma, kurumsal faturalandırma, finansal bilgilerin analiz edilmesi ve finansal raporların hazırlanması için muhasebe ilkelerinin uygulanması, ücretlendirilen masrafların aylık olarak kontrol edilmesi, aylık bilanço incelemeleri, maliyet merkezi yönetimi konularında adayımızın tecrübesi bulunmaktadır.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 180.000 TL’dir.

Sinem Şoğur - team leader, finance&accounting 
sinem.sogur@randstad.com.tr 
0 212 282 82 12