23/02/2017

Corporate Sales Team Manager

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 11 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümü lisans ve Uluslararası Ekonomi yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, mevcut işyerinde 10 kişilik bir ekibin satışının ekibinin yönetilmesi, büyük müşteriler yönetimi, çapraz satışla yeni müşteri kazanımı alanlarından sorumludur. Adayımız, BES ve hayat konusunda deneyimli, vakıfların aktarımı sürecinde birebir yer almış bir profesyoneldir. Ekip yönetimi ve satış kabiliyeti güçlüdür.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi 150.000 TL’dir. 


Mekanik Bakım Uzmanı

1980 doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Makina Mühendisliği lisans ve İşletme yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, iş hayatına inşaat sektöründe Bakım Planlama departmanında başlamıştır. Kariyer sürecinde bakım alanında uzmanlaşmıştır. ERP uygulamalarının bakım süreçlerine entegrasyonu, arıza takımı yönetimi, bakım onarım süreçleri ve makine kurulumlarından sorumlu olarak çalışmaya devam etmektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 132,000 TL’dir.


Project Manager

1984 doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği, Sabancı Üniversitesi MBA programlarını tamamlayan adayımız, sektöründe dünya lideri bir firmanın IT yazılım projelerini yönetmektedir. Adayımız üniversite eğitimin ardından hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal bir çok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve proje yöneticiliği yapmıştır. Adayımız yeni arayışında proje yönetim ekibi yönetmek istemektedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 175,000 TL’dir. 


Financial Controller

1986 doğumlu olan adayımız, 4 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

ODTÜ lisans ve yurt dışından İşletme yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, mevcut iş yerinde financial consultant olarak çalışmaktadır. Big four denetim firmalarından birinde ve yabancı menşeili firmalarda tecrübesi bulunan adayın, İngilizcesi ileri düzeydedir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 90,000 TL’dir.


Dönemsel Üst Düzey Yönetici Asistanı

1981 yılı doğumlu olan adayımız, 10 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

Bankacılık lisans diplomasına sahip olan adayımız, halihazırda iki İngiliz uyruklu yöneticinin asistanlığını yapmaktadır. Tüm iş süreçlerini asiste etmesinin yanı sıra, kişisel asistanlıklarını da yapmaktadır. Yurtdışından gelen misafirlerin ağırlanması ve ilgili organizasyonların sağlanmasında da aktif rol oynamaktadır. Adayımız, prezantabl, çözüm odaklı, işini severek yapan, iletişim yönü güçlü, dinamik bir profildir. İngilizcesi ileri seviyededir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 84,000 TL’dir.