25/08/2016

Muhasebe Uzmanı

1986 yılı doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Muhasebe Denetim lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Muhasebe Uzmanı olarak çalışmaktadır. KDV, Muhtasar, SMV ve Geçici vergi beyannamelerinin düzenlenmesi, hazine müsteşarlığına raporlamalarının yapılması, Amortismana tabi kıymetlerin takibi, bilanço, gelir tablosu, özsermaye değişim tablosu, nakit akım tablosu, konsolide tablolar ve diğer mali tabloların hazırlanması adayımızın uzmanlık alanlarındandır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 63.000 TL’dir.
 


Finance Manager

1971 yılı doğumlu olan adayımız, 16 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi İktisat lisans, Uluslararası İşletme yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, şu anda uluslararası gıda ve kimyasallar üreten bir firmanın Finans ve Muhasebe Müdürü pozisyonunda çalışmaktadır. Adayımız daha önce yabancı ve büyük bir marka altında Finans Yöneticiliği, Raporlama Yöneticisi ve İç Denetim Yöneticisi görevlerinde bulunmuştur. Şu anda direk Finans Direktörü’ne raporlama yapmakta olup, İngilizcesi ileri düzeydedir. IFRS ve SPK raporlamaları, iç denetim & kontrol, hazine, nakit akışı, maliyet muhasebesi, satış muhasebesi gibi alanlar adayımızın uzmanlık alanlarıdır. Adayımız SMMM belgesine sahiptir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 204.000 TL’dir.
 


Yazılım Uzmanı

1986 doğumlu olan adayımız, 5 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Bilgisayar Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Yazılım Uzmanı olarak çalışmaktadır. Sektöründe dünya lideri bir firmanın IT yazılım projelerinin içerisinde yer alan adayımız yurt dışında aldığı eğitimin ardından hem yurt dışında hem de yurt içinde global ve ulusal birçok finans ve teknoloji şirketinde yazılım danışmanlığı ve yazılım uzmanlığı yapmış olup, yeni arayışında yine yazılım tarafında yer almak istemektedir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 85,000 TL’dir.
 


Satış Mühendisi

1986 doğumlu olan adayımız, 6 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Makine Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Satış Mühendisi olarak çalışmaktadır. Adayımız son iki yıldır pnömatik sektöründe yer alan global bir firmada satış mühendisliği görevini sürdürmektedir. OEM ve bayi ziyaretleriyle birlikte tüm satış sürecinin yürütülmesinden sorumludur. Adayın satış sürecine bakış açısı analitiktir ve kendisini örneklerle ifade edebilmektedir. Kariyerine distribütör firmada başlamış olup bayi kanalında çalışmanın zorluklarına aşinadır. Bunun yanında mevcutta pnömatik sektöründe global bir yapıda çalıştığından, raporlama süreçleri, çalışma şekli ve hedefleri açısından; global- kurumsal bir firmada kariyer beklentilerini karşılayacak bir rolün gereklerine kısa sürede adapte olabilecektir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 108,000 TL’dir.
 


İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı

1978 doğumlu olan adayımız, 15 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi İşletme lisans, Uluslararası İlişkiler yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Yedek Parça & İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. Adayımız son iş yerinde tüm yedek parça ve depo süreci dışında, satış sonrası pazarlama tarafından da sorumludur. Depo ekibiyle beraber yedek parça ve aksesuar ekibinin de kendisine bağlı olduğu matrix bir organizasyon yapısı vardır. Rolü gereği, 100 milyon TL bütçe ve 40 bayi yönetimi yapan adayımız; aktif, analitik, farklı karakterli kişilerle kolay iletişim kurabilen, sıfırdan birşeyler yaratmakla motive olan, piyasa dinamiklerine hakim, müşteri odaklı, farklı projeler kurgulayan güçlü bir profildir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 120,000 TL’dir.