28/07/2016

Financial Controller

1987 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.
İstanbul Üniversitesi İktisat lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Financial Transformations and Audit Executive olarak çalışmaktadır. Şu anda ülkemizin önde gelen holding firmalarından bir tanesinde çalışan adayımız, öncesinde de big 4 denetim firmalarından bir tanesinde 2 yıl süreyle çalışmıştır. Çalıştığı şirketlerde IFRS raporlamaları yapmış, iş geliştirme ve iyileştirme süreçlerinde bulunmuş ve finansal analist görevini üstlenmiştir. Şu anda CFO’ya direkt raporlama yapmakta olup İngilizce bilgisi ileri düzeydedir. Adayımızın; IFRS raporlamaları, Interal Audit Configuring, Business Process Management, Segregation of Duties/SOX, Turkish Local Accounting Standards (VUK), Certified Public Accountant (SMMM) ve Oracle uzmanlık alanlarındandır.
Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 108.000 TL’dir.
 


IT Manager

1982 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


İşletme lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde System Expert olarak çalışmaktadır. Adayımız, 500 son kullanıcı ve 200 kişilik tedarikçi grubunun IT faaliyetlerini yönetmiş olup, Kıdemli Uzman olarak sistem yönetimi gerçekleştirmiştir. Linux tarafında da tecrübeli olan aday, Backup ve Disaster Recovery sorumluluğunu da üstlenmiştir. Aday, Holding bünyesindeki faaliyetlerinden dolayı 8 yıl boyunca her sene yöneticilerinden takdir almıştır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 100.000 TL’dir.
 


Teknik Servis Müdürü

1966 doğumlu olan adayımız, 22 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Hacettepe Üniversitesi Elektrik Mühendisliği lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Teknik Servis Müdürü olarak çalışmaktadır.
Adayımız son iş tecrübesinde, firmasının servis ekibinin yönlendirilmesi, yedek parça ve bakım anlaşması süreçlerinin yönetilmesinden sorumlu olmuştur. Bunun yanında fabrikada üretilen cihazların kontrolü, ürünlerin PLC yapılandırılması, projeye göre pano ve otomasyon tasarımından sorumlu olmuştur. Mekanik tesisat sektöründe uzun yıllardır görev alan adayımız, 10 yıl kadar hem kendi girişimini yönetmiş, hem de son iş tecrübesinde olduğu gibi kurumsal yapılarda yer almıştır. Adayımız kariyeri boyunca servis stratejisinin oluşturulması, servis ekiplerinin yönetilmesi ve müşteriyle iletişimin yönetilmesi konularında aktif görev almıştır. Finansal ve operasyonel yönetim konusunda tecrübe sahibi olduğundan servis yönetim sürecini daha kapsamlı ele alabilmekte ve verimlilik odaklı yaklaşmaktadır.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 126,000 TL’dir.
 


Ürün Müdürü

1972 yılı doğumlu olan adayımız, 17 yıllık iş tecrübesine sahiptir.


Marmara Üniversitesi Ekonomi lisans, Galatasaray Üniversitesi yüksek lisans diplomalarına sahip olan adayımız, son iş yerinde Ürün Müdürü olarak çalışmaktadır.
Adayımız neden-sonuç ilişkileriyle çalışan, detaycı, iletişim yönü kuvvetli, analitik, kriz yönetiminde başarılı, problemleri ve riskleri önceden tespit ederek büyümeden sonuçlandırabilen, özellikle otomotiv sektöründe network’ü geniş bir profildir.


Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 240.000 TL’dir.
 


Muhasebe ve Finans Uzmanı

1984 yılı doğumlu olan adayımız, 8 yıllık iş tecrübesine sahiptir.

İşletme lisans diplomasına sahip olan adayımız, son iş yerinde Finans Uzmanı olarak çalışmaktadır. Yurt dışında İngilizce dil eğitimi alan adayımız ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olup SMMM serfikası mevcuttur. Kurumsal firmalarda muhasebe ve finans departmanlarında çalışmıştığı için Genel Muhasebe, finans ve raporlamalar konusunda deneyimlidir.

Adayımızın yıllık maaş beklentisi brüt 64.000 TL’dir.